אבשלום קבלן שיפוצים

דירוג: 9.75 מתוך - 6 חוות דעת באתר.

שם העסק: א.מ. שיפוצים במרכז

טלפון: 0509992461

אזור מתן שירות: , , , , , , , , ,

תחומי עיסוק: , , , , , , , , , , , , ,

התמחות: שיפוץ פנים יוקרתי - ברמת גימור גבוהה במיוחד.

התמחויות נוספות: עבודות מיוחדות, עבודות עץ ונגרות דקורטיביות ומטבחים.

אודות: אבשלום מיכאלי – א.מ. שיפוצים

א.מ שיפוצים – נותנים שרות בעיקר באזור המרכז, עם זאת, במקרים דחופים או ספציפיים משתדלים לתת מענה גם מחוץ לאזור הרגיל. העסק מכיל צוות שיפוצניקים המורכב מ-7 עובדים מקצועיים, ארבעה קבלני משנה וחמישה בעלי מקצוע שעובדים בעסק קבוע מדי יום. ראש הצוות – אבשלום מיכאלי, שם דגש על יחס מקצועי ואיכותי אל הלקוח, ניקיון במהלך ובסיום העבודה, מסירת העבודה ברמת גימור גבוהה ואסתטית ביותר ועל אמינות והידברות ברמה גבוה ואמפתית. הצוות של אבשלום מיכאלי מתמחה בעבודות גמר ושיפוצים עד המפתח כגון: אינסטלציה, חשמל, קונסטרוקציה, קרמיקה, טיח ושליכט, שליכט צבעוני, עבודות שיש, עבודות גבס, נגרות ומטבחים, חיפוי באבן ובריקים, בנייה קלה, שיפוץ חדר אמבטיה ושרותים ועוד… חומרים: אבשלום מיכאלי משתמש אך ורק בחומרי בנייה איכותיים, בעלי תו תקן ישראלי. בעלי המקצוע של הצוות, מתמצאים היטב בחומרי איטום וגישור איכותיים ביותר ועוקבים אחר התפתחות טכנולוגית בתחומי החומרים והאביזרים, המיועדים לעבודות בנייה ושיפוצים. שעות פעילות: העסק עובד בשעות הבוקר והצהריים מ-08:00 בבוקר ועד- 17:00 בצהריים. כל לקוח מקבל שרות איכותי ביותר הכולל: ייעוץ וליווי מקצועי במהלך כל השיפוץ, יחס אישי ומתחשב, אחריות מלאה במשך כל העבודה ואחריה. אבשלום עובד רק עם הסכם עבודה מסודר ולפני כל עבודה חותמים יחד עם המזמין על חוזה מפורט ומדויק הכולל: שלבי עבודה, תיאור פרטני של כל שלב ומחירו, זמני תשלום בשיטת "קיבלת-שילמת", סעיפים מפורטים של התחייבויות להם מתחייב המזמין והמבצע (כדי להימנע מעיכובים והפתעות במהלך השיפוץ), פרטי עסק ופרטיו של הקבלן המבצע, פרטי הלקוח כולל שם מלא, כתובת מספר תעודת זהות וכו…

תמונות מעבודות של - א.מ. שיפוצים:

תקרת גבס - הנמכת תקרה, קרניז, בשילוב תאורות לדים וספוטים. חיפוי וריצוף חדר אמבטיה קומפלט. החלפת אסלה וניאגרה מדגם פשוט, לניאגרה סמויה PLASSON ואסלה תלויה.

עבודות חיפוי וריצוף באבן - א.מ. שיפוצים

המלצתו של ד"ר בני. ש.

איך בוחרים קבלן שיפוצים אמין ומקצועי ?

קחו המלצות מחברים,שכנים וקרובי משפחה. התייעצו עם כל המומלצים בטלפון לגבי העבודה אצלכם. בקשו הערכת מחיר כלשהי, גם אם אינה מדויקת, לפני שתזמינו את השיפוצניקים אליכם לראות את העבודה מקרוב. לאחר שכבר לקחתם הצעות מחיר מכולם, (רצוי לקחת לפחות -3 הצעות מחיר) עשו השוואת מחירים בין שלושת הקבלנים, ולאו דווקא קחו את הזול. נסו להבין, מה תקבלו בתמורה מכל קבלן ובכל הצעה, לפעמים נראה לכם שאתם משלמים יותר כי הסכום גדול יותר יחסית, אבל אתם בעצם חוסכים כי כאן כלולות עבודות שונות שאינן פורטו בהצעות אחרות, ואותן תצטרכו לבצע בכל מקרה בשיפוץ המדובר ולכן גם להוסיף עליהן תשלום נוסף.

מהו חוזה עבודה אמין וכמה הוא חשוב ?

חוזה או הסכם עבודה, זהו דבר חשוב מאוד ואף הכרחי, בביצוע כל עבודת שיפוץ בינונית או גדולה. מומלץ מאוד לחתום ולהחתים על חוזה זה את השיפוצניק המבצע את העבודה בדירתכם. חוזה או הסכם עבודה כזה, יוכל להגן עליכם במקרה ותיווצר אי הבנה כלשהי או וויכוח עם הקבלן. תחום השיפוצים ידוע כאחד התחומים הפרוצים ביותר בארצנו, לכן, כדאי להיצער מאוד וגם כשלקחת מישהו בהמלצה של חבר או שכן, עדיין רצוי להחתים אותו על חוזה מפורט שכולל בתוכו את הצעת המחיר שלכם. במקרה ואין לקבלן חוזה, צירפתי כאן עבורכם חוזה עבודת שיפוצים להורדה חינם: חוזה עבודה

תעודת השתלמות - אינסטלטור מוסמך מטעם חברת SP
ואישור עבודה בגובה בתוקף עד 02/10/2019

 

SP מצרפלס אינסטלטור

 

אישור עבודה בגובה

 

 

חוות דעת שאספנו מלקוחות שקיבלו שירות מהקבלן

רינת מקרית אונו
תיאור העבודה:  שיפוץ דירת 4 חדרים קומפלט כולל עבודות חשמל, ריצו, אינסטלציה, גבס וצביעה.

 • היה נעים לעבוד אתו, קיבלנו יחס אנושי והעבודה בוצעה בצורה הנקייה והמקצועית ביותר. הוא שיפץ לנו דירה בת 4.5 חדרים בקריית אונו ועשה כל מה שאפשר כדי לענות על צרכינו. הוא מבין בכל תחומי השיפוצים הנדרשים לביצוע שיפוץ ייסודי, ומוסר את עבודתו ברמת גימור גבוהה במיוחד. אני וכל משפחתי ממליצים בלב שלם להשתמש בשירותיו של אבשלום וצוות העובדים המקצועי שלו.
 • דירוג:    איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10
  לתשומת לבכם: חוות דעת זו נלקחה טלפונית בבדיקת כניסת הקבלן לאתר ולא מלקוח שפנה דרך האתר אופיקס.

ילנה מיבנה
תיאור העבודה:  שיפוץ קומפלט ובניית תוספת כהרחבת הדירה כולל כל עבודות הגמר.

 • הוא עשה לנו עבודה יפה של תוספת בנייה ועבודות גמר בדירה בת 4 חדרים שנמצאת ב-ת"א. הוא אדם נחמד מאוד, נעים לעבוד אתו, הוא הסביר בסבלנות את כל מה שרצינו לדעת לפני השיפוץ, חתם על חוזה מסודר הכולל שלבי עבודה והצעת מחיר כתובה ומפורטת והנחה אותנו במהלך כל השיפוץ בתשובות מקצועיות ביותר. היינו מאוד מרוצים מעבודתו הסופית ומהיחס שלו.
 • דירוג:    איכות העבודה: 9  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 9  תמורה למחיר: 10
  לתשומת לבכם: חוות דעת זו נלקחה טלפונית בבדיקת כניסת הקבלן לאתר ולא מלקוח שפנה דרך האתר אופיקס.

גבי מראשון לציון
תיאור העבודה:  

 • היה בסדר. נאלצנו להזדרז עם השיפוץ כי היינו חייבים לעבור דירה ואבשלום היה היחידי מכל הקבלנים אליהם פנינו, שהסכים והתחייב ללוח הזמנים המצומצם . חייב לומר שהוא אכן אמד בלוח הזמנים וסיים את כל העבודה בצורה מושלמת. האמת היא שלא האמנתי שאמצא קבלן טוב כל כך מהר ועוד באתר אינטרנט. רוצה לומר גם לכם תודה שעשיתם את הדבר הנוח הזה. היה איזב ברז שנז לאחר שהם סיימו כשבוע ולא ידענו מזה אבל כשגיליתי התקשרתי אליו והוא בא תוך שעה ואמר שהיה לא רחוק במקרה. החליף ברז ניל, טיפל בהכל ואחר כך התקשר אליי כמה פעמים במשך השבוע כדי לוודא שהכל בסדר. כן אני אמשיך ואמליץ עליכם ועל אבשלום לחברים ולקרובים שלי.
 • דירוג:    איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10
  לתשומת לבכם: חוות דעת זו נלקחה טלפונית מלקוח שביצע את העבודה דרך האתר.

אילונה מפתח תקווה
תיאור העבודה:   שיפוץ דירת 3 חדרים, עבודות גבס, ריצוף, חיפוי, אינסטלציה, חשמל ועוד.

 • הכל היה סבבה. ביצע לנו שיפוץ דירה ישנה של 3 וחצי חדרים כולל אינסטלציה, חשמל, קרמיקה ועבודות גבס וצבע. במהלך השיפוץ היו תוספות שונות והוא לקח מחיר הוגן, הוא נתן לנו ייעוץ מקצועי איך לחסוך כסף, איך לעצב את הבית, איפה כדאי יותר להשקיע ועוד. בנוסף, הוא גם עשה לנו מטבח חדש ואיכותי מאוד במחיר הוגן ושווה.
 • דירוג:    איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 8  אדיבות: 9  תמורה למחיר: 10
  לתשומת לבכם: חוות דעת זו נלקחה טלפונית מלקוח שביצע את העבודה דרך האתר.

ענבר מרמת גן
תיאור העבודה:   שיפוץ חדר אמבטיה, קרניז גבס, עבודות חשמל ובניית מזנון גבס ולטלוויזיה וספרים.

 • היה מעולה, הוא עשה לנו שיפוץ אמבטיה ומזנון גבס לספרים ולטלוויזיה בדירתנו ברמת גן. בנאדם מקסים ויצירתי,מתחשב במחירים ונותן מעצמו לטובת הלקוח. הסביר, ענה על כל השאלות, המליץ ועשה לנו הנחות נחמדות. מומלץ בחום !!!
 • דירוג:    איכות העבודה: 9  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10
  לתשומת לבכם: חוות דעת זו נלקחה טלפונית מלקוח שביצע את העבודה דרך האתר.

ז'אנה מתל אביב
תיאור העבודה:   שיפוץ דירה קומפלט כולל חדר רחצה אינסטלציה, גבס, הרסה ובנייה, חשמל, ריצוף וצבע.

 • בהתחלה היו לי ספיקות לגביו אבל כבר ביום הראשון של העבודה התיידדנו וראיתי איזה צוות של מומחים יש לו ובאיזו חוכמה הוא מפעיל את הצוות שלו. הם היו פשוט עשר בהכל. שכן שלי קבלן עם ותק של 35 שנים בעבודה ואמר שהעבודה מעולה. באמת היה תענוג לעבוד איתו והילדים שלי מתגעגעים עדיין לכל הצוות. עשה עבודה מעולה באמת שלא ציפיתי.
 • דירוג:    איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10
  לתשומת לבכם: חוות דעת זו נלקחה טלפונית מלקוח שביצע את העבודה דרך האתר.

 

 רשימת חוות דעת מתוך האתר מידרג: 

MIDRAG

זאב גושן, רמת גן.

10
09/05/2017
הוא היה מצוין, הייתי מרוצה מהעבודה. הוא הגיע בזמן ועבד במקצועיות. הוא סיים את העבודה למופת. פשוט מעולה! צוות העובדים היה חרוץ, משקיע, מקצועי, קשוב ונחמד מאוד.
9

19/03/2017

אלדד פוזץ, קרית אונו.

שירות טוב, סגרנו במוצ"ש והם הגיעו עם כל הציוד ביום שני. הם הביאו איתם חומרי בניין ורק את הבלטות אמרתי להם איפה לקנות. תוך יומיים וחצי הם סיימו את כל העבודה. הוא הגיע לוודא שהכול מתבצע כמו שצריך, הגיעו לקראתי מבחינת תיקונים קטנים שביקשתי. אזמין אותו בעתיד אם נצטרך.

10

20/12/2016

אור ר, גבעתיים.

הכל עשר. תקתקו עבודה. כמה תקלים קטנים (כמו שיש בכל שיפוץ גדול), אבל לקחו אחריות וסידרו מיד.

9

14/11/2016

אורה שואל, פתח תקווה.

הוא היה נחמד ומקצועי, עשה כל מה שהבטיח והמחיר שלו היה הוגן ודומה להצעות אחרות שקיבלנו.

10

30/10/2016

אולגה מנקובה, רמת גן.

הייתה לנו תקרה בעייתית עם הרבה נזילות והוא שיפץ אותה, נראה לי שהוא עשה עבודה טובה. היחס שלו היה מעולה וגם הזמינות – מיד קיבלתי הצעת מחיר ולא הייתי צריכה לרדוף אחריו. הוא עשה הכל כמו שהבטיח.

10

10/09/2016

עדי נ. פתח תקווה.

היה יוצא מן הכלל! שירות מעל המצופה. אבשלום אדיב, מסביר כל מה שהוא עושה, לפני אחרי ותוך כדי. עבודה מקצועית מאוד.

9

18/08/2016

ליאב נחמני, קרית אונו.

מעולה! אני מרוצה מהשירות, האמינות והמחיר. שקט נפשי ששווה כל שקל!

10

30/06/2016

דוד ס. גני תקווה.

הם היו פשוט מעולים! חברה מאוד אמינים ומקצועיים. עשו עבודה מהירה וטובה ולא הייתה איתם שום בעיה. אפילו עזרו לנו בחירת אריחים, קנייתם והובלתם. מגיע להם 11 מתוך 10!

10

23/06/2016

רע פלג, תל אביב.

היה ממש מעולה!

9
18/08/2016.

ליאב נחמני, קרית אונו

מעולה! אני מרוצה מהשירות, האמינות והמחיר. שקט נפשי ששווה כל שקל!
10
30/06/2016

דוד ס. גני תקווה.

הם היו פשוט מעולים! חברה מאוד אמינים ומקצועיים. עשו עבודה מהירה וטובה ולא הייתה איתם שום בעיה. אפילו עזרו לנו בחירת אריחים, קנייתם והובלתם. מגיע להם 11 מתוך 10!
10
21/04/2016
יאן קסטא, תל אביב.
היה אש! הוא עשה את העבודה בלי שפגשתי אותו והעבודה שלו מעולה, אני מאוד מרוצה, עבודה טובה ומקצועית, מגיע לו עשר בכל הפרמטרים.
10
19/04/2016
נסים רז, רמת גן.
הוא היה מצוין. עמד בזמנים, עשה עבודה טובה ומקצועית והייתי מאוד מרוצה.
10
19/04/2016
דימה וולודרסקי, רמת גן.
הוא היה מקצועי מאוד, ברמה גבוהה. בן אדם מאוד אמין. חסר כאלה בשוק. אני שמח שמצאתי אותו דרך מידרג זה בהחלט מאפשר למצוא מישהו מקצוען ולקבל ממנו שירות ברמה כל כך גבוהה שאני לא זוכר אי פעם שהיה לי בעל מקצוע כזה. היו לי 6 אופציות לפניו וההצעת מחיר שלו הייתה הכי טובה והוא גם עמד במחיר.
9
31/03/2016
אלעד שטוברג, תל אביב.
הוא ביצע עבודה טובה ומקצועית. לעתים עבד מהר מידי ואז היה צריך לחזור ולעבוד שוב על אותו הדבר אבל בסוף הכל נעשה לשביעות רצוני.
10
03/02/20
שחר אביב, תל אביב.
שירות מעולה! בעל מקצוע נחמד ואדיב, הגיע בזמן שקבענו ואני מרוצה מאוד מאיכות העבודה, ממש עשר בהכל.
10
21/01/2016
יובל ב, רמת גן.
הוא עשה עבודה טובה, היה עשר, נתן מחיר טוב וגם השירות היה טוב.
10
12/10/2015
איילה י. גבעתיים.
הוא עשה עבודה מאד יסודית ועם המון סבלנות. הוא עשה את הכל ביום אחד וחיכה עד שהאריחים התייבשו. המחיר, העבודה והשרות היו מצוינים. אני מאד מרוצה.
10
30/08/201
אביב מייזלר, גבעתיים.
הוא מדהים. אני מרוצה מהכל, מהמקצועיות, איכות העבודה והחומרים בהם השתמש, העמידה בלוחות הזמנים ויחסי האנוש.
10
08/02/2015
אילונה טטרצוק, פתח תקווה.
אני ממש מרוצה. הוא עשה לי עבודה יפה וקיבלתי ממנו שירות טוב. פעם ראשונה שאני נתקלת בבעל מקצוע בתחום הזה שהוא כל כך נחמד ואיכותי. אני ממליצה 🙂
10
02/02/2015
ארז מרקוביץ', גבעתיים.
היה מעולה. הוא עמד בזמנים בצורה יוצאת מן הכלל, התוצאה נראית סופר מקצועית, הוא השתמש בכל החומרים הכי טובים ועשה את המקסימום כדי שיצא ממש מושלם. הוא אדם נחמד מאוד, כשהגיע לראות את הבעיה צילם את הקיר בוידאו וערך את זה עם הסברים מה בדיוק צריך לעשות, איפה ולמה. את הוידאו הוא העביר לבעלת הדירה שלי, על מנת שתוכל להבין את הבעיה כמו שצריך ולהחליט אם רוצה לבצע את העבודה.
10
28/01/2015
רחל שנרך, פתח תקווה.
הוא עשה עבודה מצוינת והייתי מרוצה מאד מהתוצאה. הוא הגיע בדיוק בזמן שקבענו, לקח מחיר הוגן מאד ואני ממליצה עליו בחום.
10
02/12/2014
ליליאן שוויד, קרית אונו.
הוא היה 100 אחוז, ממש עשר. הוא עשה עבודה מאוד יפה ומקצועית, כל אחד שנכנס אלי הביתה שואל מי עשה את השיפוץ. העבודה הייתה נקייה ומהירה והוא אדם מאוד נחמד.
10
14/02/2017
ר. ת. חולון.
חמד של בחור. הייתי מאד מרוצה מהייעוץ שלו ומהיחס. הוא אמר לי שהוא עמוס והסביר לי איך לעשות את זה לבד, שמרתי את המספר שלו אם אצטרך אותו להמשך.
10
04/09/2016
ערן גלעד הרצליה.
סך הכל העובד שלו היה טוב ומקצועי. הוא עשה עבודה טובה ומהירה. עדכון לאחר חודשיים: את הגוף תאורה הוא הרכיב הפוך במרפסת, חשמלאי הגיע אליי במקרה וסידר את זה.
10
15/02/2016
ש. ק. תל אביב.
היה מצויין, מקצועי מאוד ואדיב. הבין את רצוני לחסוך ופעל איתי בשיתוף פעולה מוצלח ביותר.
10
06/09/2015
א. ג. פתח תקווה.
הוא בעל המקצוע הכי טוב שנתקלתי בו – יסודי, אכפתי ומקצועי!
עשה עבודה מצויינת לשביעות רצוני. מומלץ בחום.
10
15/05/2017
פרטי הלקוח שמורים במידרג
 היה מצויין.

10

26/03/2017

פרטי הלקוח שמורים במידרג

 הוא עמד בזמנים, היה ישר ומקצועי.

9

27/12/2016

פרטי הלקוח שמורים במידרג

 הוא היה נהדר!

9

30/03/2016

פרטי הלקוח שמורים במידרג

 הוא בן אדם מקסים, חביב ובסך הכל הוא היה מצוין. אפשר לדבר ולהתייעץ איתו ומאוד נעים לעבוד איתו. הוא מקצועי מאוד והוא מבין בחשמל, אינסטלציה, ריצוף ובינוי. בנוסף, איכות העבודה שלו גבוהה מאוד. המחיר שהוא לקח הוא לא מהזולים ביותר אבל גם לא מהיקרים. במשך השיפוץ התווספו גם דברים נוספים והוא לקח עליהם מחירים הוגנים. מצד שני, יש להקפיד איתו על רישום כל הפרטים הטכניים. כלומר, להקפיד שכל דבר שאומרים יהיה רשום וגם להקפיד לתעד את השינויים והתוספות מעבר לחוזה המקורי.

10

01/03/2016

פרטי הלקוח שמורים במידרג

 בעל מקצוע מדהים! הוא הגיע בזמנים שקבענו ולאחר העבודה היה במעקב לראות שהכל בסדר. התרשמתי שעשה עבודה טובה מאוד. אם היה אפשר הייתי מדרגת אותו מעל 10. אני מאוד מרוצה מהשירות שלו.

10

03/04/2015

פרטי הלקוח שמורים במידרג

השירות היה מעולה, הם עשו הכל מאוד מהר ומאוד טוב! בנוסף על הדרך החליף מנגנון לאסלה ששבקה חיים, תיקן נקודת חשמל שהייתה פגומה ונתן יעוץ בעוד כמה נושאים שקשורים לשיפוצים בבית, הכל ללא תשלום נוסף.

8


להורדת האפליקציה לחצו כאן