בלוג - בעלי מקצוע מומלצים אופיקס

איך בוחרים חברת ניקיון

כולם יודעים את חשיבותו של הניקיון, הרי אין מי שגר בביתו ולא דואג לניקיון הדירה שלו. עם זאת, יש מצבים, בהם אנו זקוקים לשירות של חברת ניקיון מקצועית. תוכלו להיעזר במידע זה כדי למצוא את החברה המתאימה ביותר עבורכם.

כמה אמור לעלות ניקוי דירה? צריכים שרותי ניקיון לאחר השיפוץ? במאמר זה תמצאו מידע שימושי ואיכותי העוסק בנושאים וגורמים ראשוניים, המשפיעים ישירות על בחירת חברת ניקיון, איכות הניקיון שתקבלו, מחיר ועוד…

המשך »

שיפוץ דירה בזול – מדריך דינמי מתעדכן

כולנו מחפשים לשלם פחות ולקבל יותר.

אם מדובר בשיפוץ של הדירה, ישנן מספר דרכים מהם ניתן לחסוך בהוצאות. מאמר זה נכתב בכדי לענות על השאלה כיצד ניתן לשפץ את הדירה בזול.

דוד ואירנה סיפרו לנו שקיבלו הצעה מטורפת לשיפוץ ביתם בן 6 חדרים ביהוד, הקבלן הציע הצעה של כ-20% פחות מהמתחרים שלו. הכל יכל להיות טוב ויפה אם רק היינו יכולים להתעלם מהעובדות הבאות.

איכות העבודה שהקבלן מסר ללקוחותיו הייתה בדיוק ברמת התמחור שלו ואפילו שקל לא אחד יותר ממנה.  המשך »

איך צריכה להיראות הצעת מחיר לשיפוץ

הצעת מחיר – מה הלקוח משלם ובאיזו צורה הקבלן יבצע את העבודה עליה ישלם הלקוח.
חלק חשוב מהצעת מחיר הוא פירוט ותמחור מופרד לכל סעיף, מה שיאפשר ללקוח להשוות עלויות מול קבלנים אחרים וכן לבחור מה מהעבודות שבהצעה יבחר לבצע עם קבלן זה ומה ישאיר לקבלן אחר.

דבר חשוב נוסף, הוא תיאור העבודה. בקובץ הצעת מחיר לדוגמה המצורף כאן, תוכלו לראות בטבלה מצד השמאלי – את הכותרת: “פרוט והערות נוספות”. תחתיה ניתן לראות שמול כל שורת “תיאור השירות ותמחורה, מופיע גם הסבר: איך הקבלן עושה זאת, מה כלול ומה לא כלול וכאן באפשרותכם לבקש מהקבלן לעשות זאת בהתאם לדרישותיכם האישיים.  המשך »

יציקת בטון, תיקון צנרת והעברת צנרת חדשה

ביצוע יציקת בטון ויישור ברחוב ארלוזורוב 56 ת”א, הכוללת פינוי מרצפות בטון, חיבור לקירות ע”י קוצי ברזל, פריסת רשת ברזל, ויצירת שיפועים. בין היתר, ביצוע עבודות אינסטלציה והוספת צנרת. המשך »

מחירון עבודות פוליש וניקיון – השוואת מחירים

מחפשים לבצע השוואת מחירים בתחומים כמו ניקיון, סילר או פוליש? המחירון שלפניכם יעזור לכם לעשות זאת.
במאמר זה תקבלו אינדיקציה לעלויות שירותי פוליש וניקיון דירה (לאחר השיפוץ למשל).

המשך »

צבע נגד עובש ופטריות

חשוב לטפל בבעיות רטיבות מידית באותו הרגע שאיתרתם אותן. בנוסף, חשוב מאוד לדעת באילו וחומרים יש להשתמש כדי למנוע הופעה חוזרת של העובש בקירות או תקרות, עובש באזורי חדר האמבטיה, שבד”כ מופיע באזור התקרה.

המשך »

עבודות ניקוי מרצפות לאחר השיפוץ

איך מנקים את המרצפות לאחר השיפוץ? כמה זה אמור לעלות לכם? מה כדאי יותר – להזמין חברת ניקיון? או לפנות אל מנקה המבצע גם עבודות ניקיון לאחר עבודות שיפוצים? באילו חומרים יש להשתמש כדי לנקות היטב את המרצפות ולהגיע לרמת ניקוי הטובה ביותר מבלי לפגוע בהן? המשך »

צובעים עם מניפת צבעים

למה להשתמש בכלל במניפת צבעים? מתי מניפת צבעים היא כלי הכרחי? מה יעזור לנו אם נעתיק את מספר הצבע (הרשום על המניפה) על נייר ונניח אותו במקום בטוח? האם כל צבאי מקצועי, חייב להשתמש במניפת צבעים כשהוא צובע את ביתכם?
המשך »

עיצוב פנים ואדריכלות

עיצוב פנים, זהו אחד מתחומי ההתמחויות שיצאו מהאדריכלות. התחום עוסק בעיקר בשינוי ותכנון מחדש של חללים קטנים, או חללים גדולים בכל מיני צורות וסוגים של מבנים. עיצוב פנים נולד והתפתח מתחום האדריכלות, ועד המאה השרים, לא הייתה הפרדה בין שני מושגים אלה והם נחשבו למקצוע אחד.

המשך »

פינוי פסולת בניין – חשוב לדעת

פינוי פסולת בניין במהלך ולאחר השיפוץ, זהו דבר בסיסי וחשוב כחלק בביצוע כל עבודת שיפוצים. לא כולם מודעים לדרישות החוק לגבי פינוי פסולת בניין חוקי ותקני, ולכן ניתן לשמוע על קבלנים ושיפוצניקים רבים שנפטרים מהפסולת בכל מיני צורות “יצירתיות” אך לא בהכרח חוקיות. מאמר זה יענה לכם על כל השאלות הנוגעות לנושא – פינוי פסולת בניין. המשך »

קבלן שיפוצים אופיקס לשרותכם

מהו ההבדל בין קבלן שיפוצים לפועל או שיפוצניק ?  למה ייתכן כי הצעת מחיר של פועל או שיפוצניק, תהיה קטנה עד 50% מזו של קבלן שיפוצים מקצועי? באילו מצבים כדאי לנו לפנות אל קבלן שיפוצים ? ובאילו מקרים יהיה יותר כדאי לנו דווקא לחסוך בהוצאות ולפנות אל עובד שכיר או שיפוצניק שישמח לעבודה מזדמנת ?  

המשך »

עיצוב בגבס – טיפים

עיצוב בגבס – מתי כדאי להשתמש בלוחות גבס לטובת עיצוב? אילו סוגי לוחות משמשים לעיצוב בגבס? האם לוחות גבס הנם עמידים וחזקים לאורך זמן או שאצטרך לעצב מחדש לאחר כמה שנים? לאורך השנים האחרונות גבס הפך להיות אחד מחומרי הבנייה היותר פופולריים וכתוצאה מכך, הוא פילס את דרכו לסגנונות בנייה שונים, המשך »

מחירון שיפוצים מפורט ומעודכן לשנת 2015

מעוניינים לשפץ את הבית? רוצים לקבל את השירות הטוב ביותר בשילוב עם התוצאות הטובות ביותר? הגעתם למקום הנכון – מחירון השיפוצים של אתר אופיקס. כאן תמצאו מידע על מחירים של שיפוץ דירה כללי, עבודות גבס, תוספות בנייה, ריצוף, עבודות חשמל ועוד. אלו רק חלק מעבודות השיפוץ אשר ניתן לקבל אצלנו באופיקס. אנו מבטיחים לכל לקוח יחס אישי ואמפתי. ובסוף התהליך, תוצאה מושלמת באיכות גבוהה במיוחד.

המשך »


להורדת האפליקציה לחצו כאן