איך צריכה להיראות הצעת מחיר לשיפוץ - בעלי מקצוע מומלצים אופיקס

איך צריכה להיראות הצעת מחיר לשיפוץ

2018-04-01 מאת בעלי מקצוע מומלצים Ofix

הצעת מחיר – מה הלקוח משלם ובאיזו צורה הקבלן יבצע את העבודה עליה ישלם הלקוח.
חלק חשוב מהצעת מחיר הוא פירוט ותמחור מופרד לכל סעיף, מה שיאפשר ללקוח להשוות עלויות מול קבלנים אחרים וכן לבחור מה מהעבודות שבהצעה יבחר לבצע עם קבלן זה ומה ישאיר לקבלן אחר.

דבר חשוב נוסף, הוא תיאור העבודה. בקובץ הצעת מחיר לדוגמה המצורף כאן, תוכלו לראות בטבלה מצד השמאלי – את הכותרת: “פרוט והערות נוספות”. תחתיה ניתן לראות שמול כל שורת “תיאור השירות ותמחורה, מופיע גם הסבר: איך הקבלן עושה זאת, מה כלול ומה לא כלול וכאן באפשרותכם לבקש מהקבלן לעשות זאת בהתאם לדרישותיכם האישיים. 

הצעת מחיר לדוגמה

להמחשה – צירפנו כאן תמונת צילום מסך המראה – איך אמורה להיראות הצעת מחיר של קבלן שיפוצים. כמובן שישנם עיצובים שונים וטבלאות שונות להצעות מחיר ואין לפסול את כולן. עם זאת, הצעת מחיר בפורמט שאנו מציעים בדוגמה שלנו, משמשת את קבלני האתר וכן מהניסיון הוכיחה את עצמה כברורה וכן מקובלת ע”י רוב הלקוחות בארץ.

החלטתם לשפץ ? בחרו קבלן שיפוצים מהאתר אופיקס או חייגו להנהלת האתר לסיוע בשלבי ההכנה לשיפוץ. במידה ובחרתם לשפץ עם אופיקס, הצעת המחיר שלכם תיראה כך. רק במקום הלוגו של אופיקס יופיע הלוגו של הקבלן המבצע.

האם הצעת מחיר היא גם חוזה עבודה ?

התשובה היא – לא! הצעת מחיר אכן יכולה לשמש כחלק מהסכם/ חוזה עבודה, אך לבדה, אינה מתיימרת או מיועדת להחליף את תפקידו של חוזה או הסכם עבודה מול קבלן שיפוצים.

במה עוזרת הצעת מחיר ברורה ללקוח ?

קובץ הצעת מחיר לדוגמה – להורדה ולשימוש חופשי עבורכם
כאן בקישור המצורף תוכלו להוריד קובץ – הצעת מחיר לדוגמה OFIX לדוגמה שיצרנו במיוחד עבור גולשי האתר אופיקס.
במקרה ובחרתם לשפץ עם אחד הקבלנים מהאתר, אנו לשמח לסייע לכם בכך שנבדוק את הצעת המחיר שקיבלתם מהקבלן, נתייחס להערות שלכם וכן נעזור לכם לערוך את ההצעה בהתאם לדרישות והצרכים האישיים שלכם.


להורדת האפליקציה לחצו כאן