חברת ניקיון - בחירה נכונה של חברת ניקיון איכותית ואמינה

איך בוחרים חברת ניקיון

2019-01-29 מאת בעלי מקצוע מומלצים Ofix

כולם יודעים את חשיבותו של הניקיון, הרי אין מי שגר בביתו ולא דואג לניקיון הדירה שלו. עם זאת, יש מצבים, בהם אנו זקוקים לשירות של חברת ניקיון מקצועית. תוכלו להיעזר במידע זה כדי למצוא את החברה המתאימה ביותר עבורכם.

כמה אמור לעלות ניקוי דירה? צריכים שרותי ניקיון לאחר השיפוץ? במאמר זה תמצאו מידע שימושי ואיכותי העוסק בנושאים וגורמים ראשוניים, המשפיעים ישירות על בחירת חברת ניקיון, איכות הניקיון שתקבלו, מחיר ועוד…

איך בוחרים חברת ניקיון טובה ?

לא לכולם יש רצון וזמן לפעולות מסוימות, אך לפעמים פעולות אלו, יכולות להקל על חיינו משמעותית ותוך זמן קצר. למשל: סקר מקיף בגוגל שיעזור לכם להבין מי החברות המובילות, מי מהן היקרות ביותר, הטובות ביותר, והרצויות ביותר.

חברות ניקיון טובות, זוכות לכמויות מכובדות ואף מפתיעות של המלצות ברשת. תבדקו שחברת הניקיון שמולכם מעבידה צוות מקצועי ומיומן עם כל היכולות והכלים המאפשרים לצוות לפתור כמעט כל בעיה בתחום עיסוקו.

חשוב ליצור רשימת תיאום ציפיות שתהיה מצורפת ללוח זמנים מפורט עליו תחתמו אתם וגם חברת הניקיון שמולכם.

כבר בשלב של תיאום ציפיות אתם תוכלו לזהות ולהבחין אם נציגי חברת הניקיון שמולכם, מעוניינים ומסוגלים “לפתוח את הראש” כדי לבוא לקראתכם ולהבנתכם, ובו במנית תראו איך החברה תציע להתמודד מול מצבים שאינם צפויים.

סרטון עם הסבר קצר המתאר – “כיצד לבחור חברת ניקיון”

חשוב לזכור שהעסקת חברת ניקיון בלי ניסיון מספק וידע רב בתחום, יכולה לגרום לנזקים בלתי הפיכים לרכוש ולנכס שלכם. אל תמהרו להעדיף דווקא הצעות מחיר זולות מדי במיוחד.

תשאלו – מה אתם מקבלים בתמורה למחיר זה, והיו חשדניים, קיימים הרבה אנשי מקצוע לא אמינים וחאפרים במיוחד בתחום הניקיון.

חברת ניקיון איכותית, תוכל להתחייב ולהבטיח לכם דירה נקייה בדיוק במועד אשר יסוכם ביניכם מראש. הצוות יסיר את כל הכתמים מהרצפה, מהקרמיקה מהאסלות, האמבטיות והברזים, דלתות ומשקופים, ארונות בדירה וכו..

מומלץ מאוד לערוך הסכם כתוב וחתום על שני הצדדים (אתם והחברה). בהסכם זה, בקשו מחברת הניקיון שבחרתם לפרט ולציין את כל הסעיפים על התרומה שתקבלו בעד סכום הכסף שתשלמו לחברה.

חברת ניקיון טובה – איך להבדיל בין חברה איכותית לחברה חאפרית

לא פשוט למצוא חברת ניקיון אמינה וטובה באמת. כיום קיים מבחר חברות גדול מאוד בשוק, הדבר מבלבל וקשה לבחור בחברה אחת שתהיה באמת טובה. חיפוש אחר חברת ניקיון במנועי החיפוש כמו גוגל למשל, מציג רשימה ארוכה מאוד של תוצאות חיפוש שונות.

מרבית חברות ניקיון, עוסקות במגוון שרותים שונים כגון: ניגיון ריהוט, ניקיון בתים, ניקוי בתים לאחר שיפוץ, פוליש, פוליש קריסטלי, ניקוי שטיחים וספות עור, ניקוי ספות ובדים, הדברה וכו.

לפני פנייה לאחת מהחברות בדקו היטב מה הם באמת הצרכים שלכם. רק לאחר שהבנתם מה עונה על הצרכים שלכם, תוכלו להחליט על מה תרצו לשלם ועל מה אולי כדאי שתוותרו. לאחר מכן, תוכלו לערוך ולצמצם את רשימת העבודות אותה תעבירו לחברת הניקיון המבצעת.

סרטון “חברות ניקיון” של ערוץ – 2
[תחום הניקיון רווי בנוכלים – נראה שאין ענף עם יותר חאפרים]

1. אחד הנתונים החשובים והנחוצים לכם כדי להעריך את איכות החברה הוא – וותק החברה. בררו מהו הוותק.
2. בקשו מספרי טלפון של לקוחות אמיתיים המוכנים להמליץ על החברה. וצרו אתם קשר.
3. מהי התמקצעותה העיקרית של החברה? התמחויות נוספות שלה, והאם היא עונה על הדרישות שלכם?
4. תאמו מראש מה יהיה כתוב בכתב האחריות שתקבלו מהחברה על הנזקים שיכולים להיגרם עקב ניקיון לא תקני.
5. ציינו בכתב והחתימו את המבצעים על לוח זמנים מסודר.


להורדת האפליקציה לחצו כאן