מניפת צבעים - טיפים לשימוש נכון במניפת צבעים - Ofix

צובעים עם מניפת צבעים

2015-03-29 מאת בעלי מקצוע מומלצים Ofix

למה להשתמש בכלל במניפת צבעים? מתי מניפת צבעים היא כלי הכרחי? מה יעזור לנו אם נעתיק את מספר הצבע (הרשום על המניפה) על נייר ונניח אותו במקום בטוח? האם כל צבאי מקצועי, חייב להשתמש במניפת צבעים כשהוא צובע את ביתכם?

רגע אחד לפני שאתם בוחרים את הצבע אתו תצבעו את דירתכם או ביתכם, באפשרותכם לעיין ולדפדף מספר דקות בודדות במניפת הצבעים, ולהתנסות בצביעת החדר שלכם בקליק אחד – כחול שמים, זהוב מדבר, אדום של שקיעה.

מניפת צבעים לדוגמה

דוגמה למניפת צבעים

מניפת צבעים – התועלת והיתרונות

לכל חברה המייצרת צבע אקרילי לצביעת הקירות, (וצבעים אחרים כמו צבעי שמן או כל צבע אחר) קיימת מניפת צבעים משלה, והיא אינה זהה למניפה של חברה המתחרה.
משום שאנו ממליצים על צבעי טמבור ונותנים לחברה זו את העדיפות שלנו- ברוב המקרים כשמדובר בצביעה, במאמר זה, ניקח לדוגמה את מניפת הצבעים של חברת טמבור, אך כל הנאמר במאמר, יהיה נכון גם בשימוש במניפה של כל חברה אחרת – כמו יעקבי, נירלט ועוד…

מניפת צבעים של חברת “טמבור”

חברת טמבור היא אחת החברות המובילות בארץ בתחום חומרי הצבע. מניפת הצבעים של חברת טמבור פותחה ונעשתה במיוחד כדי להעניק כלי נוח, מקצועי ושימושי ללקוחותיה של החברה, בזמן בחירת הגוון הרצוי והמתאים להם.

החברה השתמשה בעצותיהם וניסיונם של מומחי צבע מובילים בישראל ובעולם, על מנת להגיע לתוצאות מיטביות ביותר וליצור מניפת צבעים נוחה, יצירתית ובעלת סגנון ייחודי משלה, הכוללת למעלה מ- 1,150 גווני צבע ייחודיים ואיכותיים של טמבור.

שימוש נכון במניפת צבעים

nbhp, yncurלפי מה עלינו לבחור את הגוון הנכון לנו? איך עושים זאת? ומה הם הפרמטרים לפיהם אנו בוחרים צבע לבית? המראה של גווני הצבע כאלה או אחרים, עשויים להשתנות יחד עם דרגת הברק, תנאי התאורה במקום הנכם נמצאים כשמחזיקים את מניפת הצבעים, מרקם של הצבע, רוחב ושטח היישום וגם אופן
ביצוע העבודה בפועל: איכות הגימור והפינישים הסופיים בעבודה.

אם ברצונכם לבחור את הצבע הרצוי עליכם ולקבל תוצאה מדויקת ככל הניתן, עליכם לבחור את גוון הצבע ממניפת הצבעים, בתנאים הקרובים ביותר כמה שאפשר לתנאים הקיימים במקום בו אתם מעוניינים לבצע את עבודת הצביעה.
בנוסף, תוכלו לנסות לצבוע בגווני הצבע שבחרתם את המשטח המיועד לצביעה ולהיעזר במספרי הצבעים, הנמצאים במניפת הצבעים של טמבור.

מניפת צבעים – אונליין

כמו כן, חברת “טמבור” יצרה לנוחיותכם מניפת צבעים ממוחשבת באונליין, המציגה את הצבעים ישירות על מסך המחשב או הסמארטפון שלכם, תוכלו לנסות את התוכנה כאן  או בקישור הזה.

עם זאת, חשוב שתדעו כי הגוונים שאתם רואים על המסך, משמשים להמחשה בלבד, וייתכנו הבדלים משמעותיים יחסית, בין הגוונים שבמניפת הצבעים אונליין, לבין הגוונים אשר יתקבלו בצביעה בפועל. כדי שבחירתכם תהייה מדויקת ביותר, מומלץ מאוד להשתמש במניפת צבעים המקורית של החברה.


להורדת האפליקציה לחצו כאן