עיצוב בגבס - כל מה שצריך לדעת על עיצוב בגבס

עיצוב בגבס – טיפים

2015-03-11 מאת בעלי מקצוע מומלצים Ofix

עיצוב בגבס – מתי כדאי להשתמש בלוחות גבס לטובת עיצוב? אילו סוגי לוחות משמשים לעיצוב בגבס? האם לוחות גבס הנם עמידים וחזקים לאורך זמן או שאצטרך לעצב מחדש לאחר כמה שנים? לאורך השנים האחרונות גבס הפך להיות אחד מחומרי הבנייה היותר פופולריים וכתוצאה מכך, הוא פילס את דרכו לסגנונות בנייה שונים, ביניהם – בנייה קלה, בנייה ירוקה וגם הבנייה הנורמטיבית.

לעיצוב ובנייה בגבס ישנם יתרונות רבים:

עיצוב בגבס

עיצוב מזנון מגבס

• הלוחות המוכנים מאפשרים ליצור מגוון רחב של עיצובים מובנים, המתאימים לשימושים רבים באזורי המחיה.

• לאלו המעוניינים בעיצובים שאינם מורכבים בקווים ישרים בלבד, הגבס הוא חומר גמיש ועל כן ניתן ליצור ממנו צורות ותבניות מה שהופך אותו לגולת הכותרת של עיצוב פנים הבית.

• הגבס מתמוסס במים ומתייבש במהרה ונחשב עמיד במצבו היבש.

• ניתן להשתמש בגבס לכל מטרה בתחום הבנייה החל בקירות וכלה בנישות ייחודיות.

• עלות העיצוב בגבס נמוכה מאוד בהשוואה לאלטרנטיבות אחרות. יתרונותיו הרבים והביקוש ההולך וגובר לשימוש בגבס הפך אותו למצרך מרכזי. כיום קיימים לוחות גבס מסוגים שונים ולכל מטרה, מה שהופך את העיצוב בגבס לפשוט יותר.

עיצוב בגבס – לוחות מכל סוג ולכל מטרה 

תקרת גבס

קונסטרוקציה לתקרת גבס

הביקוש ההולך וגובר ללוחות גבס לתעשייה הוביל לפיתוחם של לוחות גבס מתקדמים בעלי תכונות ייחודיות, שנועדו לשרת כל מטרה. כך למשל אם הנכם גרים בעיר בעלת חוף ים סמוך או אחוזי לחות גבוהים, השתמשו בגבס עמיד בפני מים ואם אתם גרים ליד יער, תוכלו להשתמש בגבס החסין בפני שריפות.

אך איך תדעו שבחרתם את לוח הגבס הנכון? על מנת להקל על הליך העיצוב בגבס, אנשי מקצוע מנוסים יודעים להתאים את החומרים הנכונים עבור העיצוב שברצונכם ליצור ועבור המיקום הגיאוגרפי שלכם.

כך למשל לוח גבס המיועד לחדר האמבטיה, היות ועמיד בפני מים, יצבע בצבע ירוק. מנגד, לוח גבס העמיד בפני שריפה, יצבע באדום וכן הלאה. סוגי לוחות הגבס השונים שקיימים, נותנים מענה למגוון אתגרים עיצוביים ובעזרתם הדמיון ירקיע שחקים.

סוגי הלוחות שמשמשים לעיצוב בגבס

לוחות הגבס הנם אחת ההמצאות היעילות, אולם המצאה יעילה לא פחות היא לוחות גבס עמידים. בין הסוגים השונים :
• לוחות גבס ירוקים – לוח גבס עמיד בפני מים ולחות.
• לוחות גבס אדומים – לוחות גבס מסוג זה עמידים בפני שריפות ומגיעים בדרגות עמידות שונות.
• לוחות דיאמונד – לוחות חזקים וייחודיים אשר עמידים הן בפני מים והן בפני אש.
• לוחות סאונד בורד – מאפשרים ליצור יחידת רמקולים נסתרת מאחורי הקיר אשר תיצור אקוסטיקה מיוחדת במינה.
מלבד לוחות הגבס הירוקים, ניתן למצוא גם לוחות גבס עמידים ביותר בפני רטיבות. בלוחות אלו אפשר להשתמש לחיפוי חיצוני כמו גם לפנימי, היות ואינם נשחקים או מתבלים ממגע עם מים.

Ofix – עיצוב בגבס מקצועי 

עיצוב בגבס

תקרת גבס מעוצבת בשילוב תאורת לדים וספוטים

הגמישות, הפשטות, העמידות והייבוש המהיר, מאפשר את שילובו של לוח הגבס בכל חדרי הבית השונים. עיצוב בגבס הוא פתח ליצירתיות בעיצוב הפנים של חלל הבית, היות וניתן ליצור ממנו אלמנטים עיצוביים.

כך למשל על ידי עיצוב בגבס ניתן לתכנן נישות גדולות כקטנות, מדפים מובנים, בסיס למיטה או לספה, גופי תאורה והזרוע עוד נטויה. בנוסף גבס גם ניתן לצבוע בקלות יתרה. ולשדרג את המראה באופן ניכר.

מעוניינים לעצב את החדר עם לוחות גבס? ב- Ofix אנו מתמחים בכל סוגי עבודות הגבס.

בין העבודות השונות, אנו מבצעים בנייה והריסת קירות גבס מכל הסוגים תוך כדי הקפדה על שימוש אך ורק בחומרים הטובים ביותר הנמצאים כיום בשוק.

בנוסף, אנו מספקים, מובילים ומתקינים בידוד כדי שתקבלו את כל השקט לו אתם זקוקים. מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על השירות שלנו? השאירו פרטים – כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם!


להורדת האפליקציה לחצו כאן