תנאי שימוש

להלן תנאי השימוש באתר – אופיקס ofix.co.il

1. המשתמש מבין ומסכים, כי כל התכנים הנמצאים באתר, הינם תכנים מוגנים בזכויות יוצרים השייכים לבעלי האתר בלבד.
אין להעתיק, לפרסם, לצלם ולעשות כל שימוש מסחרי או אחר בתכנים (תמונות, סרטונים, מוזיקה, טקסטים ועוד), ללא אישור בכתב מבעלי האתר. כל הזכויות שמורות לאתר – Ofix.co.il.

2. אחריות מטעם האתר תינתן אך ורק עבור עבודותיהם של בעלי מקצוע שנבדקו. האתר לוקח אחריות על בעלי מקצוע מובחרים בלבד, אשר סומנו ע”י הכיתוב: “באחריות-Ofix”. אחריות מטעם האתר אופיקס לא תחול על מקרים בהם יהיו מעורבים בעלי מקצוע אשר לא סומנו בכיתוב הנ”ל. בעלי מקצוע אחרים, הנמצאים באתר, טרם עברו בדיקה יסודית ומעמיקה של צוות האתר, או נמצאים בתהליכי בדיקה בזמן הווה. ישנה אפשרות ליצור קשר עם בעלי מקצוע הנמצאים בבדיקה דרך מספר הטלפון שמופיע בכרטיס האישי שלהם באתר.

3. עלויות עבור שיחות ושרותים טלפוניים:
א. שיחות המתחילות בקידומת-1900 מתבצעות בעלות שיחה רגילה, בתוספת תשלום של 50 אגורות לדקה.
ב. שיחות שרותי ייעוץ מקצועי למספרים בעלי קידומת -0124 מתבצעות בעלות של 9.90 ש”ח לדקה.
ג. המשתמש לוקח אחריות מלאה על כל פעולה ו/או חיוב אשר יתבצע בעזרת ממשקי הסליקה הטלפונית של PAYCALL.

4. אחריות על איכות העבודה: האחריות על איכות העבודות אשר יתבצעו ע”י בעלי מקצוע מהרשומים באתר, תינתן תחילה וקודם כל מטעם אותו בעל מקצוע אשר יבצע את העבודה הנדרשת. במידה והלקוח (המשתמש), יצור קשר עם נציגי האתר אופיקס, ויבקש במפורש לעבור על כתב האחריות שקיבל מבעל המקצוע, הצוות יעשה כך ויערוך בדיקה של כתב האחריות, הצעת מחיר כולל הפירוט, ובנוסף יעבור גם על ההסכם בין הלקוח לבין המבצע, זאת לצורך מניעת אי הבנות בעתיד.


להורדת האפליקציה לחצו כאן