נועם דוייב - עיצוב פנים בנועם

נועם מעצבת פנים

דירוג: 10 מתוך - 2 חוות דעת באתר.

שם העסק: עיצוב פנים בנועם

טלפון: 0508086987

אזור מתן שירות: , , , ,

תחומי עיסוק:

התמחות: תכנון באמצעות הדמייה תלת מימדית

התמחויות נוספות: ליווי צמוד לאורך כל התהליך. הוצאת תוכניות עבודה לקבלן - תוכניות הריסה, בנייה, חשמל, אינסטלציה ועוד. ייעוץ ותכנון באמצעות הדמייה תלת מימדית. עיצוב וסטיילינג.

אודות: עיצוב פנים בנועם

נועם דוייב, מעצבת פנים שתלווה אותכם מתחילת התהליך ועד סופו. שיפוץ הבית הנו תהליך ארוך ויכול להיות מתיש ומייגע ללא הכוונה מתאימה. נועם תעניק לכם שירות אדיב ומקצועי תוך כדי הקשבה לרצונכם והכוונה נכונה על מנת לקבל בסופו של דבר את בית חלומותיכם.

שלבי עבודה

שלב ראשון - פגישה בבית הלקוח ואיסוף מידע לגבי כל מה שברצונכם לעשות, לשפר, לשפץ, סגנון, חלומות ועוד. מדידה של הבית והכנת תכנית מצב קיים. שלב שני - תכנון באמצעות הדמייה תלת מימדית, דבר המאפשר ללקוח להבין, לראות ולחוש את השינוי המתוכנן. שלב זה בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח עד לתוצאה הרצויה. שלב שלישי - הוצאת תוכניות עבודה מפורטות לקבלנים - תוכנית מצב קיים, תוכנית הריסה, תוכנית בנייה, תוכנית חשמל ותאורה, תוכנית אינסטלציה, תוכנית נגרות ועוד בהתאם לצורך. שלב רביעי - הוצאת "כתב כמויות" - רשימה מפורטת הכוללת כמויות של כל מה שצריך להיתבצע במהלך השיפוץ. כתב הכמויות הוא דבר הכרחי, ומאפשר לכם קבלת מידע מדויק ככל האפשר, לגבי עלויות השיפוץ העתידיות. כמו כן, כתב הכמויות מאפשר לקבלן לתת לכם הצעת מחיר מדוייקת ומצמצם את האפשרות להפתעות של תוספת במחיר בהמשך. שלב חמישי - הדמיה תלת מידמית, הנראית כמו צילום ממש. באמצעותה ניתן לתכנן את הסטיילינג של הבית- צבעים, טקסטורות, אקססוריז, ריהוט, וילונות ועוד. הדמייה פוטוראליסטית מאפשרת לכם לראות תמונה אמיתית של הבית העתידי שלכם. שלב שישי - ליווי לאורך תהליך הבניה והשיפוץ תוך כדי שיתוף פעולה עם הקבלן שעובד בשטח ומתן מענה לכל שאלה שמתעוררת. שלב שביעי - ליווי בימי קניות והמלצה על חנויות רלוונטיות ואטרקטיביות. חנויות כלים סניטרים, חיפויים, רהיטים, טפטים ועוד... שלב שמיני - סיום התהליך וטאץ' אחרון, ארגון הרהיטים והאקססוריז. ולבסוף - יום צילומים מרוכז של הבית המהמם שלכם 🙂

תמונות מעבודות של - נועם דוייב עיצוב פנים בנועם:

עיצוב סלון עם קיר בריקים אפור עיצוב פנים בסלון-כחול-צהוב סלון עם טפט פרחוני - עיצוב פנים הדמית עיצוב בית ממוחשבת עיצוב פינת אוכל נועם דוייב

 

מיחזור וצביעת כסא נדנדה

חוות דעת שאספנו מלקוחות שקיבלו שירות מהקבלן

עיצוב פנים לבית פרטי הכולל תכניות עבודה והדמיה ריאליסטית

סיון מפתח תקווה

עברנו לבית חדש וזכינו שנועם דוייב תעצב לנו את הבית, כל יום אני מודה על כך, ההרגשה שנכנסים לבית פשוט נעימה חמימה וכייפית, נועם בלעדייך לא היה סיכוי , כי אני כל כך גרועה בעיצוב, המון המון תודה!

  • איכות העבודה 10
  • עמידה בזמנים 10
  • אדיבות 10
  • תמורה למחיר 10
  • דירוג כללי 10

עיצוב משרד חדש לעסק הכולל תכניות עבודה והדמיה

ארז מפתח תקווה

ממליצים ממליצים ממליצים ! נועם תכננה, נפגשה, יעצה, שיפצה, עיצבה, עבדה ביעילות ובזמן המועט שהקצבנו לה (כניסה למשרד חדש!), הייתה מאוד מאוד יצירתית ומצאה פתרונות להכל! ועוד חסכה לנו כסף!!! ובנוסף להכל היחס… היחס החם והמשפחתי שווה כל סכום!

  • איכות העבודה 10
  • עמידה בזמנים 10
  • אדיבות 10
  • תמורה למחיר 10
  • דירוג כללי 10

להורדת האפליקציה לחצו כאן